3. Odżywka do rzęs Revitalash

Z odżywką do rzęs Revitalash wiąże się pewna historia. Otóż, doktor wraz ze swoim zespołem postanowił opracować preparat stymulujący wzrost rzęs. Miał to być prezent dla jego żony. Kobieta w wyniku ciężkiej choroby straciła rzęsy i brwi. Zaawansowana formuła pozwala w stosunkowo krótkim czasie na osiągnięcie niezłych efektów. A o tym mamy możliwość się przekonać, oglądając i słuchając opowieści o rzęsach kobiet, które stosowały ten produkt.

RevitalashTo, co najbardziej może się podobać w odżywce do rzęs Revitalash, to naturalny skład. A znajdziemy w nim takie oto substancje: palmę sabałową, żeń-szeń, zieloną herbatę, pszenicę, nagietek lekarski, miłorząb japoński, aminokwasy oraz witaminy z grupy B. W produkcie są także składniki aktywne, czyli nanopeptydy. I to one w głównej mierze wpływają na pojawienie się zadowalających rezultatów. A te są naprawdę świetne. Rzęsy stają się długie, grubsze i piękniejsze. Żadna z kobiet testujących ten produkt nie skarżyła się także na jakiekolwiek podrażnienia. W końcu odżywka do rzęs Revitalash została przebadana dermatologicznie i oftalmologicznie (czyli okulistycznie).

Pozytywne zmiany po zastosowaniu odżywki do rzęs Revitalash można zaobserwować po mniej więcej 3 tygodniach. Cała kuracja trwa natomiast około 4 miesięcy. Po upływie tego czasu produkt stosuje się co kilka dni dla podtrzymania efektów kuracji. Używa się go dokładnie tak samo, jak poprzednich odżywek: pędzelkiem maluje się kreseczkę wzdłuż linii rzęs. Taką aplikację przeprowadza się każdego wieczora, oczywiście po dokładnym usunięciu makijażu. Revitalash poleca się także do pielęgnacji brwi; działa w taki sam sposób, jak na rzęsy – wzmacnia, wydłuża i pogrubia je. Konsystencja odżywki do rzęs jest półpłynna, dlatego pędzelkiem należy dokładnie rozetrzeć produkt na powiece. Revitalash nie spływa do oczu i nie podrażnia ich. Pojemność jednego opakowania produktu wynosi 2 ml, co wystarcza na 3 miesiące kuracji. Uwagę należy zwrócić na kartonik, w którym znajduje się specjalna osłonka na flakonik z odżywką. To ciekawe rozwiązanie, które zabezpiecza preparat przed uszkodzeniem.