7. Odżywka do rzęs Biotebal rzęsy XXL

Biotebal Rzęsy XXL to produkt bardzo dobrze tolerowany, co potwierdzono w teście kompatybilności ze skórą wrażliwą i atopową. Zawiera zestaw naturalnych ekstraktów, witamin i substancji przyspieszających wzrost rzęs. To specjalistyczne serum wzmacniające najlepsze dla efektu długich, pięknych i zdrowych rzęs.

ODŻYWKA-BIOTEBAL-RZĘSY-XXLJeśli chcemy zafundować swoim rzęsom kurację serum do rzęs Biotebal, musimy naszykować się na półroczną przygodę. Oczywiście 6 miesięcy to całkowity czas, na jaki wystarcza jedno 3-mililitrowe opakowanie preparatu. W tym czasie najbardziej kluczowe są dwa pierwsze miesiące, w którym Biotebal Rzęsy XXL działa najbardziej intensywnie. Opinie wskazują, że nie oznacza to wcale zjawiskowych efektów, a raczej wzmocnienie, uelastycznienie i nabłyszczenie rzęs. Kobiety potwierdzają, że po zakończeniu kuracji włoski wypadają dużo mniej, nie kruszą się np. w trakcie demakijażu i lepiej rozczesują się w trakcie tuszowania. Na jakąkolwiek zmianę w wyglądzie rzęs trzeba jednak poczekać 1 miesiąc.

Warto podkreślić jeszcze, że odstawienie serum do rzęs Biotebal skutkuje powrotem do kondycji rzęs sprzed rozpoczęcia kuracji.

Odżywka do rzęs Biotebal zawiera unikalny kompleks Inno-BiBiotin, który łączy w sobie substancje stymulujące wzrost rzęs (bimatoprost) ze składnikami pielęgnacyjnymi (biotyna). Na zdrowie rzęs i skóry powiek korzystnie wpływa także pantenol, ekstrakt ze świetlika lekarskiego oraz wyciąg z pestek dyni. Można powiedzieć, że Biotebal Rzęsy XXL to naturalna odżywka wzmacniająca i regenerująca osłabione, cienkie i kruche rzęsy.

Gdzie kupić Biotebal Rzęsy XXL? To łatwo dostępny kosmetyk, który od ręki dostaniemy w wielu aptekach lub sklepach online. Podobnie nieskomplikowane jest użycie tego produktu. Odżywka do rzęs Biotebal ma cienki pędzelek o rozmiarze dopasowanym do linii oczu. Dzięki temu bez większych problemów da się nim manewrować w okolicy rzęs i nanosić serum tylko tam, gdzie jest to wskazane. Ważna jest jak zawsze systematyczność i pamięć o tym, że niedokładne oczyszczenie powiek z makijażu lub sebum może znacząco osłabić działanie tego kosmetyku. Biotebal Rzęsy XXL to serum przeznaczone do stosowania u nasady górnych i dolnych rzęs, a także na brwi.