4. Odżywka do rzęs RapidLash

RapidLash to kolejna odżywka do rzęs, która może pochwalić się naturalnym składem. Na dodatek produkt łatwo jest zaaplikować, a pierwsze efekty widać już po miesiącu. Chyba jako jedyny w tym zestawieniu preparat wydłużający rzęsy ma bardzo ładne opakowanie. W końcu kolorowe pudełeczko jak magnes przyciąga potencjalnych nabywców. Oczywiście to, co może zaoferować nam odżywka również się liczy.

rapidlash-serum-Zacznijmy od składu odżywki do rzęs RapidLash. Produkt nie zawiera parabenów i substancji zapachowych. Nie był także testowany na zwierzętach, dlatego mogą stosować go weganie, wegetarianie i wszyscy miłośnicy natury. RapidLash został przetestowany okulistycznie i dermatologicznie; jest bezpieczny dla osób noszących szkła kontaktowe i okulary. A co zawiera ta odżywka do rzęs? Znajdziemy w niej takie oto składniki: peptydy, prowitaminę B7, witamina B5, aminokwasy, olejek z nasion soi oraz ekstrakt z nasion dyni. Są również substancje łagodzące, takie jak panthenol i allantoina. Co zapewnia nam taka formuła? Rzęsy w trakcie kuracji stają się zdrowsze, bardziej nawilżone, piękniejsze, a ich kondycja poprawia się. Są wygładzone i nabłyszczone, wzmocnione i odżywione. Odżywka do rzęs RapidLash minimalnie wydłuża rzęsy, podwaja ich objętość w niewielkim stopniu i tylko delikatnie przyciemnia.

Producent szczegółowo opisuje sposób aplikacji odżywki do rzęs Rapidlash.

Stosując się do tych wskazówek i czytając załączoną do opakowania ulotkę, będziemy miały pewność, że podczas nakładania produktu nie podrażnimy sobie oczu, a efekty zobaczymy bardzo szybko. Jak zatem nanosić RapidLash? Pędzelkiem narysuj cienką kreskę wzdłuż górnej linii rzęs. Skóra powiek powinna być całkowicie czysta i sucha, a makijaż – dokładnie usunięty. Kreseczkę zaczynamy malować od wewnętrznego kącika oka, przesuwając się ostrożnie na drugi koniec powieki. Uważajmy, aby nie włożyć sobie pędzelka do środka oczu – mogłoby to wywołać podrażnienia. Odżywkę do rzęs Rapidlash używa się tylko i wyłącznie wieczorem. Nie ma sensu nakładać grubszej warstwy płynu, bo nie przyspieszy to pojawienia się efektów. Nie można także aplikować produktu bezpośrednio pod (a tym bardziej na) makijaż.