3. Odżywka do rzęs Latisse

Jako jeden z niewielu produktów  przeznaczonych do pielęgnacji i wydłużania rzęs posiada zupełnie inne i opakowanie i sposób aplikacji. Jest jeszcze jedna rzecz, która w tej odżywce może się niektórym spodobać. Producent wymyślił, że Latisse podwaja długość brwi. Wiele kobiet potwierdza, iż spełnia on swoje zadanie.

LatisseOdżywka do rzęs Latisse polecana jest każdemu, niezależnie od rodzaju skóry. Ostatecznych efektów możemy spodziewać się po upływie 4 miesięcy. To trochę długo, ale czego się nie robi dla urody. Buteleczka Latisse wyposażona jest w maleńki kroplomierz. Za pomocą takiego aplikatora dokładnie wydozujemy każdą kropelkę. A jak nanieść ją na rzęsy? Do tego służą pędzelki dołączone do opakowania. Jest ich aż 70 – jeden pędzelek na jedną aplikację. Kropelkę wyciska się na włosie pędzelka, a następnie nakłada się wzdłuż linii rzęs. To jak malowanie kreski eyelinerem lub rozcieranie cieni do powiek pacynką kosmetyczną. Pierwsze efekty pojawiają się po około 20 dniach. Rzęsy były bardzo gęste i troszkę dłuższe. Dlaczego odżywka do rzęs działa tak dobrze? W jej składzie znajdziemy specjalną substancję. Wpływa ona na długość życia rzęs i tym samym sprawia, że stają się one dłuższe, ciemniejsze i grubsze.

Chyba do znudzenia trzeba powtarzać, jak ważna jest prawidłowa aplikacja odżywki do rzęs Latisse.

Nakłada się ją zawsze po demakijażu i osuszeniu skóry powiek. Producent zaleca, żeby całkowita kuracja potrwała około dwa miesiące. Po takim czasie przecież zużyją się wszystkie pędzelki. Jeżeli przerwiemy kurację, rzęsy mogą powrócić do wcześniejszego stanu, tzn. będą słabe i krótkie. Odżywkę do rzęs Latisse mogą stosować osoby, które noszą szkła kontaktowe i okulary. Pamiętajcie jednak, że przed każdą aplikacją należy zdjąć soczewki. Po upływie około 15 minut od zakończenia aplikacji i wchłonięcia się produktu szkła kontaktowe można ponownie założyć. Jeżeli będziecie prawidłowo aplikować Latisse i postępować według ulotki lub porad innych użytkowniczek (w tym moich), na pewno będziecie zadowolone z efektów. Nie musicie się także obawiać żadnych podrażnień, mimo iż producent przed nimi przestrzega. Odżywka do rzęs została przebadana dermatologicznie, a jej skład zatwierdzony został przez grono ekspertów. Polecam!