5. Odżywka do rzęs Idol Lash

Idol Lash jest odżywką do rzęs, którą można polecić z czystym sumieniem. Wiele dziewczyn jest zadowolonych z jej działania. Dużym plusem znów są naturalne składniki. A tych jest tu naprawdę sporo. Idol Lash przeznaczona jest dla osób, które chciałyby odżywić, wzmocnić, nabłyszczyć i wypielęgnować swoje rzęsy.

idol-lashOdżywka Idol Lash daje naszym rzęsom bardzo dużo. Patrząc na kobiety używające tego produktu, ma się wrażenie, że albo zrobiły sobie makijaż permanentny albo zagęściły rzęsy. Ich powieki wyglądały tak, jakby namalowały wzdłuż linii rzęs czarną kreskę eyelinerem lub nagle wyrosły na nich tysiące nowych rzęs. A to była tylko odżywka Idol Lash, która przyniosła tak zaskakujące rezultaty. Co więcej, skóra powiek i rzęsy są odżywione. To zapewne zasługa składników produktu. A znajdziemy w nim całą masę naturalnych substancji. Są to: ekstrakty z rumianku, miodu i glonów oraz keratyna, kokos, peptydy, witaminy, proteiny i składniki nawilżające. Taka mieszanka potrafi zadbać nawet o najbardziej zniszczone rzęsy. Co oprócz odżywienia, nawilżenia i nabłyszczenia daje nam odżywka do rzęs Idol Lash? Na pozostałe efekty musimy troszkę poczekać. Pierwsze rezultaty pojawiają się zazwyczaj po drugim miesiącu kuracji. Chodzi tu przede wszystkim o wydłużenie i pogrubienie. Taki wpływ na rzęsy mają naturalne składniki. Pamiętajmy jednak, że przerwa lub natychmiastowa rezygnacja z kuracji mogą doprowadzić do cofnięcia się osiągniętych efektów.

Bardzo ważna jest zatem regularność.

Jak powinna wyglądać kuracja odżywką do rzęs Idol Lash? Jedno opakowanie o pojemności 3 ml wystarcza na około pół roku. Pierwsze rezultaty widać po niespełna miesiącu. Maksymalne wydłużenie i zagęszczenie osiągniemy pod koniec kuracji. Uzyskana długość i grubość utrzymują się do około dwóch miesięcy po wykonaniu ostatniej aplikacji. Odżywka do rzęs Idol Lash została wyposażona w cienki pędzelek. Narysujemy nim precyzyjną kreseczką wzdłuż linii górnych rzęs. Oczywiście wcześniej trzeba zrobić dokładny demakijaż. Jako kosmetyczka wiem, że to bardzo ważna czynność. I niestety często pomijana przez wiele kobiet. A usunięcie wszystkich kosmetyków kolorowych ze skóry powiek pozwoli nam bez problemów przeprowadzić aplikacje i uzyskać zadowalające rezultaty. Odżywkę do rzęs Idol Lash aplikuje się na górne powieki. Produkt działa przez całą noc. A rano budzisz się z pięknymi rzęsami.