2. Odżywka do rzęs Lashcode

Lashcode Eyelash Conditioner to jedna z najskuteczniejszych odżywek do rzęs. Popularna, wysoko oceniana, chwalona za skuteczność, skład, efekty, cenę wydajność, szybkość działania… czego chcieć więcej? To ideał w dziedzinie pielęgnacji. Stymuluje włoski do szybkiego wzrostu, a według opinii efekty stosowania Lashcode pojawiają się już w pierwszych tygodniach.

Lashcode eyelash serumLashcode to składniki najwyższej jakości, które nie tylko aktywują porost rzęs, ale tez doskonale wspierają zdrowie cebulek. Idealnie skomponowany skład to zdecydowanie sukces odżywki do rzęs Lashcode. Jest przy tym bezpieczna, przebadana dermatologicznie i oftalmologiczne, dlatego mogą ją stosować osoby o wrażliwej skórze czy noszące szkła kontaktowe.

Efekty stosowania Lashcode są widoczne już w drugim tygodniu: włoski stają się mocniejsze, nie wypadają podczas demakijażu, są bardziej elastyczne, ciemniejsze.
W następnych tygodniach efekt się nasila i rzęsy rosną dłuższe. Ponieważ Lashcode wpływa też na uśpione, dotąd nieaktywne cebulki – one też “rodzą” nowe, mocne rzęsy, wiec rośnie ich więcej, a linia rzęs się zagęszcza. To daje wspaniały efekt miliona rzęs!
Wzmocnienie, nawilżenie, zdrowie od samego korzenia i subtelne nabłyszczenie to nagroda za systematyczność: codzienne stosowanie Lashcode sprawia, że rzęsy staja się piękne, olśniewają wyglądem, tryskają zdrowiem i są w kondycji, w jakiej nigdy wcześniej nie były.
Najbardziej widoczne jest oczywiście wydłużenie, pogrubienie i przyciemnienie włosków. Aktywne składniki odżywki Lashcode oddziałują także na wewnętrzne i zewnętrzne struktury rzęs, sprawiając, że te stają się zdrowsze i ładniejsze.

Czy stosowanie Lashcode jest skomplikowane? Prawidłowe nakładanie nie powinni nikomu sprawiać kłopotów, wystarczy kilka dni, by nabrać wprawy. Lashcode nanosi się na dokładnie oczyszczoną i osuszoną skórę. Aplikator to cienki pędzelek, malujemy nim wzdłuż linii rzęs pojedynczą kreskę. Płyn szybko wchłania się w skórę i już po dwóch tygodniach możemy zaobserwować pierwsze korzystne zmiany. Lashcode działa bardzo szybko. Efekt końcowy u większości zachodzi już dwóch miesiącach. To właśnie dlatego kobiety uwielbiają odżywkę do rzęs Lashcode!

Strona produktu: www.lashcode.pl