12. Odżywka do rzęs Grande Lash

W tej kolorowej buteleczce mieszczą się tylko 2 ml płynu. Tak mała buteleczka wystarcza tylko na trzy miesiące kuracji. Czy w tak krótkim czasie uzyskamy jakieś efekty? Okazuje się, że tak. Nie będą to tak spektakularne rezultaty, jak w przypadku dłuższych kuracji. Wiem jednak, że niektóre klientki były zadowolone z wyglądu swoich rzęs.

Grande-lashZacznijmy od zupełnie czegoś innego. Grande Lash to jedyna w tym rankingu odżywka do rzęs, która ma prześliczne opakowanie. Buteleczka jest w kolorze ciemnożółtym, natomiast kartonik ozdobiono różowym kwiatem. Takie intensywne barwy zachęcają do zakupu produktu. Jakie inne plusy posiada odżywka? Pierwszym z nich jest naturalny skład. Znajdziemy w nim między innymi: witaminy, peptydy, aminokwasy i substancje kondycjonujące. W produkcie są także: ekstrakt z rzodkiewki, wyciąg z rumianku oraz ekstrakt z korzenia żeń – szenia. Wszystkie wymienione wyżej składniki posiadają pozytywny wpływ na wygląd rzęs i stan zdrowia skóry powiek. Odżywka do rzęs Grande Lash polecana jest osobom z wrażliwą skórą wokół oczu i delikatnym aparatem wzrokowym. Mogą korzystać z niej wszyscy ci, którzy mają krótkie i osłabione rzęsy. Produkt po 4 do 6 tygodni przynosi zadowalające efekty. Są to zazwyczaj wzmocnione, nawilżone i odżywione rzęsy. Wydłużenie i pogrubienie zauważalne są dopiero po zakończonej kuracji, czyli po około 3 miesiącach.

Niestety, efekty bardzo szybko zanikają, a rzęsy znów stają się krótsze i przerzedzone.

Prawidłowa aplikacja odżywki do rzęs Grande Lash jest bardzo ważna. Do poprawnego nakładania produktu powinnyśmy przykładać dużą wagę zwłaszcza wtedy, kiedy chcemy w ciągu kilku tygodni odmienić swój wygląd lub zniwelować ubytki rzęs. Dlatego należy bardzo dokładnie zmyć makijaż, osuszyć skórę wokół oczu i skórę powiek. Pędzelkiem aplikuje się niewielką ilość odżywki wzdłuż linii rzęs. Zaczynając od wewnętrznego kącika oka, powoli przesuwamy się w kierunku kącika zewnętrznego. Każdy, kto w przyszłości zamierza używać Grande Lash, podczas aplikacji powinien uważać, żeby płyn nie przedostał się do wnętrza oka. W przeciwnym wypadku mógłby wywołać podrażnienia. Czy wiesz, co zrobić, kiedy odżywka do rzęs przedostanie się do twich oczu? Produkt musisz natychmiast odstawić, a oczy przemyć chłodną wodą.