9. Odżywka do rzęs Joanna Multilashes

Multilashes to odżywka stworzona dla cienkich, krótkich, osłabionych i wypadających w nadmiernej ilości rzęs. Polecana przez kobiety ze względu na niską cenę. Zawiera cenne składniki przyspieszające wzrost i pielęgnujące. Nie nadaje się do stosowania na brwi, dlatego marka ma w ofercie także serum Multilashes na brwi.

Joanna-MultilashesOdżywka do rzęs Multilashes przynosi oczekiwane wzmocnienie i upiększenie rzęs dzięki składnikom pielęgnacyjnym połączonym ze sobą w odpowiednim proporcjach. Zgodnie z opiniami produkt jest skuteczny. Poprawia kondycję rzęs, które przed rozpoczęciem kuracji miały tendencję do wypadania. Hamuje ich nadmierną utratę, zapewnia elastyczność i odpowiednie nawilżenie. Stosowany regularnie u nasady rzęs odżywia i pielęgnuje także skórę powiek. Kobiety, które stosowały serum do rzęs Joanna Multilashes potwierdzają, że efekt jest satysfakcjonujący. Co prawda odżywka nie daje tak rewelacyjnych rezultatów, jak w przypadku topowych, ekskluzywnych kosmetyków na wzrost. Nie mniej jednak jest warta swojej niskiej ceny. W takim przedziale cenowym nie możemy oczekiwać cudów. Serum do rzęs Multilashes jako produkt wzmacniający spełnia swoje zadanie. Pierwsze efekty pojawiają się w 3-4 tygodniu, natomiast te zadowalające dopiero około 12.

Wtedy dopiero uwidacznia się działanie naturalnych substancji typu panthenol, jedwab czy kwas hialuronowy.

Dla osiągnięcia maksymalnych możliwych rezultatów konieczne jest przede wszystkim regularne stosowanie. Tylko codzienna i staranna aplikacja to droga do sukcesu. Jak aplikować serum do rzęs Multilashes poprawnie? To żadna sztuka, co potwierdzają użytkowniczki. Zwłaszcza dla osób, które miały już do czynienia z produktami stymulującymi wzrost lub mają wprawę w robieniu kreski na oku eyelinerem. Odżywka do rzęs Joanna ma cienki pędzelek, którym bez większego problemu nałożymy bezbarwną formułę na linię rzęs. Odmiennie niż ma się to zazwyczaj, tutaj serum ląduje tylko na górnej powiece. Ważne jest także, żeby przed nałożeniem serum dokładnie oczyścić powieki z makijażu i innych zanieczyszczeń. Nie zaleca się też zmieniać pory aplikacji, bo to właśnie wieczorem serum działa najlepiej, mogąc przez noc wchłonąć się do cebulek.