6. Odżywka do rzęs Kerabione

Kerabione to precyzyjna kuracja wzmacniająca, zagęszczająca i wydłużająca rzęsy. Zbiera różne oceny, ponieważ jej skuteczność jest uzależniona od czynników typu podatność na składniki odżywcze, częstotliwość i dokładność aplikacji itp. To jedna z większych i tańszych odżywek do rzęs, która wspiera rzęsy tylko przez 3 miesiące.

KerabioneKiedy wiemy, że cała kuracja odżywką trwa zaledwie trzy miesiące, nastawiamy się, że będzie działała natychmiastowo. W końcu przy np. półrocznych kuracjach efekty przychodzą zazwyczaj pod koniec pierwszego miesiąca. Odżywka do rzęs Kerabione przeznaczona jest na krótszą przygodę z pielęgnacją, a mimo tego pierwsze rezultaty pojawiają się mniej więcej w takim samym odstępie czasu od pierwszego użycia jak przy dłuższych kuracjach. Rzęsy stają się mocniejsze, ciemniejsze i bardziej elastyczne od około 3 tygodnia. Trzeba brać jednak pod uwagę, że im bardziej zniszczone włoski na początku kuracji, tym mniej spektakularne efekty osiągniemy. Preparat działa przede wszystkim jako serum regenerujące i wzmacniające, a dopiero potem przyspiesza wzrost. Wiele konsumentek skarży się na to, że odżywka do rzęs Kerabione nie daje tak widocznego przyrostu rzęs na długości, jak konkurencyjne produkty. Ma to związek po pierwsze z podatnością danej osoby na substancje stymulujące wzrost, a po drugie z bardzo często nieodpowiednim sposobem użycia, niedokładnym makijażem itd. Jeśli dostosujemy się do wszystkich zasad, regularna aplikacja serum do rzęs Kerabione powinna poskutkować wzmocnieniem, uelastycznieniem, nabłyszczeniem i delikatnym wydłużeniem włosków.

Przed przystąpieniem do kuracji warto mieć na uwadze, że odżywka do rzęs Kerabione ma określone zasady użycia.

Opracowano ją w taki sposób, aby działała wyłącznie na cebulki rzęs, dlatego należy aplikować ją u nasady rzęs. Ten precyzyjny zabieg ułatwia cienki pędzelek, w który wyposażone jest serum. Aplikator przypomina te stosowane w eyelinerach, dlatego stworzenie nim niewidzialnej kreski z bezbarwnego serum powinno być łatwe dla osób wprawionych w makijażu. Oczywiście przed nałożeniem serum trzeba dokładnie oczyścić skórę powiek z makijażu, zanieczyszczeń i nagromadzonego sebum.