13. Odżywka do rzęs LashFood

Odżywka do rzęs LashFood nie dość, że zawiera naturalne składniki, to została opakowana w kartonik z tworzyw bezpiecznych dla środowiska. Może to być dodatkowy powód do tego, aby wypróbować taki produkt. I właśnie między innymi dlatego znajduej się w tymm rankingu. Może ktoś z was przetestuje tę ekologiczną odżywkę do rzęs.

LashfoodOdżywka do rzęs LashFood sprawia, że rzęsy stają się nawilżone, odżywione i mocniejsze. Są mniej podatne na wypadanie i uszkodzenia; można częściej poddawać je zabiegom kosmetycznym (henna, trwała, podkręcania na zalotce). Czy produkt wydłuża i pogrubia rzęsy? Po zakończeniu kuracji efekt ten jest znikomy; być może zastosowanie drugiego opakowania przyniosłaby lepsze rezultaty. O nasze rzęsy i skórę powiek dbają: woda lawendowa, proteiny sojowe i ryżowe, arginina oraz kompleks z korzenia piwonii. Składniki te wpływają na komfort użytkowania produktu, odpowiedzialne są za pielęgnację skóry powiek i aparatu wzrokowego. Dzięki nim unikniemy podrażnień, a aplikacja odżywki do rzęs stanie się bardzo prosta. Mimo płynnej konsystencji LashFood nie spływa do oczu, szybko się wchłania, nie powoduje pieczenia lub zaczerwienienia.

Formuła produktu jest całkowicie bezpieczna nawet dla osób z alergiczną skórą okolic oczu.

Co ciekawe, producent zaleca, aby odżywkę aplikować zaraz po przedłużaniu rzęs. Ma to przynieść lepsze i bardziej spektakularne efekty. Produkt był testowany dermatologicznie, a jego skład został zatwierdzony przez ekspertów okulistyki. LashFood poddano również specjalnym testom, które miały wykluczyć negatywny wpływ płynu na bardzo wrażliwą skórę. Odżywka do rzęs nie zawiera parabenów, parafiny, PEG i innych sztucznych substancji.

Jak stosuje się odżywkę do rzęs LashFood? Produkt powinno aplikować się wieczorem na oczyszczoną z makijażu i osuszoną skórę powiek. Płyn nakłada się wzdłuż górnej linii rzęs i pozostawia do wyschnięcia. Jedno opakowanie odżywki do rzęs LashFood wystarcza na około 3 miesiące kuracji. Producent zaleca, aby dla lepszego efektu zastosować kondycjonującą maskarę lub płynny eyeliner.