8. Odżywka do rzęs LiLash

LiLash to odżywka do rzęs, która nie bez powodu znalazła się w tym rankingu. Nie chodzi tu tylko o efekty, które daje kuracja tym produktem. Po prostu działa bardzo dobrze. Być może dlatego, że podczas aplikacji nie wywołuje żadnych podrażnień, a dłuższe i gęściejsze rzęski zauważyć można po niecałych dwóch miesiącach użytkowania.

LiLash-serumTo, że efekty pojawiają się bardzo szybko potwierdza wiele kobiet. A co dokładnie uzyskamy dzięki odżywce do rzęs LiLash? Oprawa naszych oczu stanie się bardziej wyrazista, a dodatkowo oczy optycznie się powiększą. Rzęsy będą długie, grube i lekko podkręcone. Taki efekt podkreślą dwie warstwy maskary i kreska namalowana eyelinerem na powiekach. Rezultaty, które daje odżywka, są o niebo lepsze od tych, które uzyskałybyśmy, doklejając sztuczne rzęsy, podkręcając rzęsy na zalotce lub tuszując specjalnymi maskarami. Jak to możliwe? Dzięki LiLash rosną i zwiększają swoją objętość nasze naturalne rzęsy! Co ciekawe, producent zachęca do wypróbowania odżywki stymulującej wzrost brwi.

Produkt ten ma być uzupełnieniem kuracji; ma także „podkręcić” wygląd oczu i twarzy.

Konsystencja odżywki do rzęs LiLash jest płynna. Mimo to produkt nie spływa do oczu, szybko wchłania się w skórę powiek, łatwo się aplikuje i nie wywołuje podrażnień. Produkt polecany jest dla osób, które mają wrażliwe oczy i skórę wokół nich. Mogą korzystać z niego także ci, którzy noszą szkła kontaktowe i okulary. Należy tylko pamiętać, że przed aplikacją soczewki wyjmuje się; po upływie około 20 minut można znów je założyć. Odżywka do rzęs LiLash jest tym bardziej bezpieczna, bo została przebadana okulistycznie. Jest to wystarczające zapewnienie i wskazówka do tego, że produktu można używać bez żadnych obaw. Co więcej, w odżywce nie znajdziemy parabenów i innych sztucznych składników. Produkt nie był także testowany na zwierzętach. Z tego powodu z chęcią zastosują go na pewno weganie i wegetarianie.

Aplikacja odżywki do rzęs LiLash jest bardzo łatwa. Każdy, kto korzysta z niej pierwszy raz, powinien pamiętać, że bardzo dokładnie należy wykonać demakijaż. W przeciwnym wypadku produkt nie będzie działał tak, jakbyśmy się tego spodziewały. Kiedy wszystkie kosmetyki już zmyjemy z twarzy, pora na aplikację. Odżywkę do rzęs LiLash zaaplikuj wzdłuż górnej linii rzęs, dokładnie tak samo jak eyeliner. Odczekaj kilka minut aż płyn wchłonie się w skórę powiek. Potem możesz zastosować swoje ulubione kosmetyki.