10. Odżywka do rzęs neuLash

Kolejną wypróbowaną przez wiele dziewczyn odżywką do rzęs była neuLash. Niestety na pojawienie się widocznych efektów czeka się bardzo długo, bo aż ponad dwa miesiące. Ale warto zaczekać nawet tyle, by cieszyć się efektami osiągniętymi podczas kuracji. Sprawdź, w jaki sposób działa odżywka do rzęs neuLash.

NeulashJak działa odżywka do rzęs neuLash? Składniki aktywne w niej zawarte wpływają na wydłużenie i zagęszczenie oprawy oczu. Widoczne jest również minimalne podkręcenie. Niestety produkt nie przyciemnia koloru rzęs; nie da się więc zrezygnować z makijażu oczu i używania maskary. Wyniki zapisane w tym rankingu potwierdzają także badania przeprowadzone przez producenta. Według nich wydłużenie, zagęszczenie i podkręcenie rzęs o ponad 50% zaobserwowano u wszystkich kobiet. Test wykonano w grupie 48 kobiet w wieku od 22 do 56 lat. Badania aplikacyjne trwały trzy miesiące. Jak widać odżywka do rzęs neuLash u niektórych osób przynosi lepsze efekty, a u innych troszkę gorsze. Spowodowane jest to zapewne podatnością na składniki produktu, sposobem aplikacji i systematycznością.

Ważna jest także pielęgnacja skóry powiek i okolic oczu.

Odżywka do rzęs neuLash przeznaczona jest do pielęgnacji osłabionych i wypadających rzęs. Mogą więc ją stosować osoby, które zniszczyły sobie rzęs (i brwi także) częstym przeprowadzaniem zabiegów upiększających. Mowa tu chociażby o podkręcaniu rzęs na zalotki tradycyjną i termiczną, mocna regulacja brwi, nieprawidłowy demakijaż. Produkt mogą także wypróbować osoby, których rzęsy wypadają z powodu zaawansowanych procesów starzeniowych. Odżywka do rzęs neuLash pomoże każdemu, kto chciałby mieć ładniejsze i zdrowsze rzęsy. W uzyskaniu zadowalających efektów niewątpliwie pomoże skład produktu. Znajdziemy w nim między innymi: kwas hialuronowy, biotynę, panthenol, alantoinę i wyciąg z pestek dyni. Wszystkie substancje dbają o prawidłową kondycję rzęs i skóry powiek. Posiadają działanie nawilżające, odżywcze, łagodzące i uelastyczniające.

Jak wygląda aplikacja odżywki do rzęs neuLash? Produkt nakłada się na oczyszczoną i osuszoną skórę powiek. Pędzelkiem maluje się cienką kreskę wzdłuż górnej linii rzęs. Płyn szybko wchłania się i od razu zaczyna oddziaływać na cebulki i mieszki rzęs. Produkt nie powoduje podrażnień, jest całkowicie bezpieczny nawet dla osób, które noszą soczewki i mają wrażliwy aparat wzrokowy. Aplikację należy przeprowadzać każdego wieczoru do momentu osiągnięcia wymarzonych efektów.