11. Odżywka do rzęs Dabalash

Dabalash to chyba jedyna w tym zestawieniu odżywka do rzęs, którą mogą stosować i kobiety, i mężczyźni. Dlatego wśród chętnych do przetestowania tego produktu znalazł się jeden pan. Przyznasz pewnie, że do tej pory nie miałaś pojęcia, jak u facetów wygląda pielęgnacja kosmetykami. Jak się okazało, odżywka do rzęs Dabalash działa nawet na mężczyzn.

DabalashJakby tego było mało, odżywkę do rzęs Dabalash można stosować na brwi. Jakie rezultaty daje nam kuracja tym produktem? Dzięki niemu i rzęsy, i brwi są dłuższe, grubsze i gęściejsze. Jeżeli będziemy systematyczne i wytrwałe, to po pewnym czasie możemy zaobserwować wzrost nowych rzęs. Formuła produktu została opracowana w taki sposób, aby zminimalizować ryzyko wystąpienia podrażnień. W jego składzie nie znajdziemy parabenów i innych sztucznych substancji.

Z tego powodu odżywkę mogą stosować osoby noszące szkła kontaktowe i okulary, a także mające wrażliwe oczy i skórę wokół nich.

Kiedy pojawią się pierwsze efekty? Wydłużenia i pogrubienia powinnyśmy się spodziewać pomiędzy trzecim a szóstym tygodniem kuracji. Kiedy osiągniesz już zadowalające rezultaty, odżywkę do rzęs Dabalash stosuj co dwa lub trzy dni. W ten sposób podtrzymasz efekty aplikacji i jeszcze długo po zakończeniu stosowania produktu będziesz mogła pochwalić się cudownymi rzęsami i pięknymi brwiami. Producent zaleca, aby odżywkę do rzęs Dabalash stosować co wieczór, na dokładnie oczyszczoną i osuszoną skórę powiek. Jeżeli nie zrobicie demakijażu, możecie nie zaobserwować efektów; do tego mogą na waszej skórze wystąpić podrażnienia.

Odżywka do rzęs Dabalash jest dostępna w Internecie, w salonach kosmetycznych i gabinetach SPA. W jednym opakowaniu znajdują się 3 ml płynu. Taka ilość wystarcza na prawie półroczną kurację. Jeżeli rozpoczniecie kurację i na rzęsy, i na brwi, to produktu może wam zabraknąć już po około czterech miesiącach. Pamiętaj, że nie każdy produkt może działac łągodnie. Oczywiście nie musi tak być w przypadku odżywki do rzęs Dabalash.